Catering Wielkanocny Warszawa

Catering Wielkanocny Warszawa 2021

catering wielkanocny

Wielkanoc nadchodzi wielkimi krokami, jednak w tym roku będzie ona inna niż wszystkie. Ograniczone możliwości zakupów oraz niechęć do wychodzenia z domów i odwiedzania sklepów, może spowodować brak niektórych ulubionych potraw na wielkanocnym stole. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić świąt bez tradycyjnego żuru i białej kiełbasy oraz innych świątecznych dań. W tym trudnym czasie chcemy ułatwić Państwu organizację śniadania wielkanocnego i przygotowaliśmy w związku z tym specjalne menu wielkanocne. Nasza oferta to bardzo szeroki wybór dań, znajdziecie Państwo w niej tradycyjne potrawy świąteczne. Catering świąteczny w naszym wykonaniu oferuje polskie dania, obejmuje on zarówno dania ciepłe, przekąski oraz pyszne desery. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw, które chcą zorganizować śniadanie wielkanocne dla swoich pracowników.


Zadbamy o Twój wielkanocny stół.

Ogromną radość i satysfakcję przynosi nam zorganizowanie cateringu wielkanocnego dla Ciebie albo Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o Twój świąteczny stół.
Kontakt:
tel: 575 709 638
tel: 668 852 469
biuro@gastro-crew.pl

Oferta: Wielkanoc 2021


Bezpieczna dostawa

Zamówienie dostarczymy Państwu bezpiecznie w jednorazowych opakowaniach bez konieczności spotykania się z dostawcą, dbamy o zdrowie Państwa jak i naszych pracowników. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa w celu zminimalizowania kontaktów zachęcamy do opłacania zamówień przelewem. Dostawa na terenie miasta Warszawy kosztuje 30 zł, poza miastem do 15 kilometrów 50 zł. Minimalne zamówienie 500 zł, przy zamówieniach powyżej 1000 zł dostawa gratis.
Catering wielkanocny jest idealnym rozwiązaniem dla osób i przedsiębiorstw, które organizują uroczystość. Dzięki skorzystaniu z oferty cateringu macie Państwo gwarancję, że potrawy na waszym stole będę świeżo przygotowane. Kiedy samodzielnie przygotowujemy menu wielkanocne, często część potraw musimy przygotować dzień wcześniej, co wpływa na ich smak.

Catering wielkanocny do domu Warszawa

Wielkanoc to czas spotkań w rodzinnym gronie, wspólnego radosnego przeżywania najważniejszego święta chrześcijan. Polska tradycja to spotkania przy suto zastawionym stole, tradycyjnymi potrawami jak żurek, sałatki, pieczone mięsa, pasztety czy też nieodzowne jajka podzielone na ćwiartki jak i faszerowane. Do tego oczywiście koniecznie słodkości, między innymi mazurek, sernik i różnorakie wielkanocne baby. Śniadanie wielkanocne jest zazwyczaj tylko początkiem wspólnego rodzinnego biesiadowania, które często trwa cały dzień i w tym czasie trafiają na stół kolejne potrawy. Jeżeli planujecie Państwo w tym roku śniadanie wielkanocne z waszymi najbliższymi, to catering do domu będzie bardzo dużym ułatwieniem podczas przygotowania uroczystości. Korzystając z naszej oferty zyskacie Państwo bardzo dużo cennego czasu, który będziecie mogli przeznaczyć dla rodziny. Nadchodzące święta z całą pewnością będą inne, warto znaleźć jak najwięcej czasu na wspólne rozmowy w rodzinnym gronie. Catering z dostawą do domu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają w pracy, które nie lubią gotować lub nie chcą robić zakupów w obecnej sytuacji.
Chcemy Państwu zaproponować bardzo szeroki wybór dań, które mogą znaleźć się na stole wielkanocnym. Nasi doświadczeni kucharze to gwarancja, że dania które znajdą się na stole będą każdemu smakowały.

Catering wielkanocny dla firm Warszawa

Wielkanoc to radosny czas, który spędzamy przeważnie w rodzinnym gronie, obecnie jednak coraz częściej również zasiadamy w gronie współpracowników. Wielkanoc w firmie to dobry moment na integrację z innymi pracownikami, budowanie wyjątkowych relacji opartych na duchu świąt. Jajeczko firmowe to również idealny moment aby usiać i w świątecznym nastroju rozwiązać rożne problemy. Na taką okazję idealnym rozwiązaniem będzie catering na święta wielkanocne ze specjalnie przygotowanym menu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne dania przygotowane prze doświadczonych kucharzy.