Catering konferencje Warszawa

Catering konferencje Warszawa

catering na konferencje

Organizacja wydarzeń i eventów biznesowych oraz konferencji nie jest zdaniem prostym a na sukces ma wpływ wielu czynników. Osoby odpowiedzialne za organizację takich wydarzeń muszą zaplanować wiele różnych elementów, które połączone ze sobą mają dać całość. Szykując imprezę na kilkaset osób musimy skoordynować różne zadania. Jednym z największych wyzwań jest catering, bez którego trudno sobie wyobrazić konferencje.


Catering konferencyjny – zleć to nam!

Ogromną radość sprawia nam zorganizowanie cateringu na konferencje, przerwy kawowe podczas spotkań biznesowych.
Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o pyszną kawę i smaczny posiłek dla uczestników konferencji.

Kontakt:
tel: 575 709 638
tel: 668 852 469
biuro@gastro-crew.pl


Planowanie ilości przerw

Planując naszą konferencję musimy oszacować ile będzie przerw podczas konferencji. Zależnie od tego czy jest to krótki dwu lub trzygodzinny wykład czy też całodzienne szkolenia musimy dobrać przerwy kawowe oraz odpowiednio zaplanować catering. Jeżeli nasza konferencja będzie dłuższa nić 4-5 godzin to warto już podzielić ten czas. Przyda się zarówno przerwa kawowa jak i przerwa na lunch. Jeżeli mamy ograniczony budżet to lepiej jest ograniczyć ilość przerw na kawę niż ograniczać catering konferencyjny Warszawa.

przerwa kawowa warszawa
Pamiętaj, że przerwa kawowa to okazja do nawiązania nowych kontaktów.

Policz uczestników

Wybierając konkretny wariant i catering na konferencje czy też szkolenia powinniśmy brać pod uwagę miejsce gdzie wydarzenie będzie organizowane. Może się okazać, że obiekt w którym organizujemy konferencję czy też szkolenia w Warszawie posiada swój własny catering. Taki catering na konferencje Warszawa zapewniony przez obiekt gdzie wynajmujemy salę jest bardzo wygodny. Jeżeli jednak chcemy mieć catering i obsługę wskazaną przez nas, to musimy sprawdzić, czy właściciel obiektu dopuszcza taką możliwość.

Bardzo duże znaczenie podczas wyboru cateringu ma ilość planowanych gości. Jeżeli przy dużej ilości gości planujemy kilka przerw, to może to być przerwa kawowa lub koktajlowa. Podczas takich przerw goście obsługują się samodzielnie. Na stole znajdzie się wówczas woda mineralna czy też soki owocowe.

W przypadku jednak jeżeli wydarzenie lub szkolenia trwają cały dzień , to potrzebne są przerwy i sam catering kawowy Warszawa może nie wystarczyć i wówczas musimy zapewnić ciepłe dania i przekąski.

Kiedy już dopracujemy menu to też zastanówmy się nad sposobem podania. Często spotykane są plastykowe talerze i sztućce, jednak nie jest to zbyt elegancka forma i jeżeli mamy wybór to lepiej aby jedzenie zostało podane na tradycyjnych porcelanowych talerzach, dzięki temu danie zapewne zostanie lepiej odebrane.

Ważnym aspektem jest również wzięcie pod uwagę, że nasze szkolenie mogę odwiedzić osoby, które nie jedzą mięsa. Wówczas dobrze mieć catering na konferencji przygotowany do serwowania dan wegańskich lub wegetariańskich, pokażemy w ten sposób, że jesteśmy poważnym partnerem i poważnie traktujemy naszych gości dając im wybór.

Postaw na jakość

Dania, którymi poczęstujemy naszych klientów i słuchaczy, którzy przyszli na konferencje w pierwszej kolejności muszą być świeże. Planując menu nie możemy sobie pozwolić na niską jakość, jesteśmy zobligowani do zapewnienia jak najwyższej jakości zarówno jeżeli chodzi o obiad, przekąski jak i obsługę cateringu. Wybierając catering na konferencje w Warszawie koniecznie musimy zadbać o najwyższą jakość podanych przez nas dań. Dobierając menu pamiętajmy, że jeżeli podamy słabej jakości potrawy to zostaniemy zapamiętani przez naszych klientów przez pryzmat tych potraw.

Wiele firm cateringowych zaopatrujących szkolenia w jedzenie pozwala „zajrzeć do kuchni” i sprawdzić jak przygotowywane są oferowane przez nich dania i usługi. Dzięki temu widzimy jak powstaje nasze menu i nie musimy się decydować w ciemno na wybór firmy która dostarczy catering na nasze szkolenie.

Catering jest bardzo ważnym elementem, który może okazać się wręcz decydującym o sukcesie konferencji lub szkolenia, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby był na jak najwyższym poziomie.

Catering konferencyjny – realizacje