Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji przygotowaliśmy dla Was sklep, w którym możecie zamówić catering z dowozem Warszawa. Sklep składa się z dwóch działów:

1| „Ściąga Nowoczesnej Gospodyni – zawiera wszystko, co potrzebujesz, by przygotować przyjęcie rodzinne, konferencje biznesową, szkolenie firmowe, imprezę plenerową, czy też innego rodzaju wydarzenie rodzinne lub biznesowe, podczas którego nie potrzebujesz profesjonalnej obsługi kelnerskiej. Wybierz to co Ty, lub Twoi goście lubią najbardziej, a my zadbamy, by dostarczyć Wam pyszne jedzenie pod same drzwi. Skomponuj własne menu i zyskaj ogromnie cenny czas! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Pozycje z tej kategorii należy zamawiać z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem – prosimy nie zapomnij o tym przy składaniu zamówienia i wybieraniu terminu dowozu.

2| „Lunch Dnia” – to pozycja dla Ciebie, jeżeli masz ochotę zamówić jedynie pyszny domowy obiad dla siebie oraz swoich pracowników, przyjaciół, czy rodziny. Każdego dnia serwujemy inny zestaw lunchowy i dowozimy jeszcze tego samego dnia! Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem menu na najbliższe dni oraz szczegółowymi informacjami.

Pamiętaj! Jeżeli jednak potrzebujesz kompleksowej oferty cateringowej z obsługą kelnerską na najwyższym poziomie – skontaktuj się z nami pod adresem e mail: [email protected], a my chętnie ją dla Ciebie przygotujemy. Realizacje na kilka tysięcy osób nie są nam straszne, kochamy je 🙂

Minimalna kwota zamówienia to 300,00 zł dla dań ze Ściągi Nowoczesnej Gospodyni
Minimalna ilość przy zamawianiu zestawów lunchowych to 2 zestawy z menu Lunch Dnia 

Catering z dowozem do domu Warszawa

Nasza catering to szereg zalet! Po pierwsze – ciepły obiad, który trafia do domu, wprost na Twój stół! Bez konieczności gotowania możesz cieszyć się pysznym domowym obiadem lub lunchem. Decydując się na catering Warszawa do domu gwarantujemy, że nasz szef kuchni spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź nas!

Oferta na catering z dowozem do domu działa na terenie Warszawy. W ramach sklepu możesz zamówić także catering na imprezy okolicznościowe np. chrzciny, komunie, imprezy firmowe czy inne uroczystości.

Obiady domowe Warszawa

Każdego dnia przygotowujemy smaczne obiady domowe. Dostawa pod sam dom. Wybierz, na co masz ochotę na pierwsze danie zupa, a na drugie kotlet schabowy, surówka i ziemniaki? Może coś innego? Wybierz smaczne zestaw oraz częstotliwość, a my przygotujemy i dostarczymy obiady domowe na wyznaczone miejsce. Smaczne obiady domowe Warszawa dostawa nawet każdego dnia!