Catering prywatny

Usługi cateringowe Warszawa

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie, dlatego gwarantujemy Państwu catering przygotowany w najwyższej jakości, który będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Zawsze służymy pomocą, radą i pomysłem. Ze względu na wieloletnie doświadczenie wiemy co powinno pojawić się na stole i jakich dań oczekują Goście ale ostateczne decyzje zawsze zostawiamy organizatorom.

Obsługujemy imprezy rodzinne takie jak:

  • przyjęcia weselne,
  • uroczystość chrzcin,
  • komunie,
  • uroczystości okazjonalne,
  • przyjęcia plenerowe.
Firma cateringowa warszawa - catering prywatny
Firma cateringowa warszawa - catering prywatny
Gastro-Crew - catering prywatny
Gastro-Crew - catering prywatny
Gastro-Crew - catering - finger food

Nasze dania zawsze przygotowywane są ze świeżych, wyłącznie naturalnych składników dostarczanych przez sprawdzonych dostawców.

Grono profesjonalistów a zarazem pasjonatów w naszej kuchni potrafi stworzyć najbardziej wymyślne dania ale także sprawdzone, tradycyjne potrawy, zarówno w klasycznej formule jak i nowoczesnym wydaniu.

Catering Manager

+48 668 852 469

Magdalena Bielak

Catering Manager

+48 575 709 638

Zamów catering!

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.

Gastro-Crew - catering - finger food
Gastro-Crew - catering - finger food
Catering z dowozem możesz zamówić na stronie. Dzięki temu każdego dnia otrzymasz zdrowe posiłki, takie jakie chcesz. Możesz wybrać z menu jakich posiłków nie chcesz. Szef kuchni gwarantuje najwyższą jakość. Catering dowozi posiłki każdego dnia.
Gastro-Crew - catering
Warszawski Catering każdego dnia masz możliwość otrzymać najwyższej jakości zbilansowane posiłki pełne składników odżywczych. W naszej ofercie nie jest catering dietetyczny.
Catering prywatny dzięki temu każdego dnia możemy dostarczać najwyższej jakości, zdrowe i zbilansowane posiłki do Twojego domu. Catering z bogatym menu - catering każdego dnia.